מוצרי StarVas IVR 

מערכות CallBack ו-StarVas CallThrough


מערכות ה- CallBack ו-CallThrough מאפשרת לחברה לשלוט בתקשורת הפנימית והחוץ-ארגונית, ולחסוך בעלויות תקשורת בארץ ובעולם.
המערכת מתממשקת לבסיס הנתונים של החברה, ומאפשרת לעובדי חברה מורשים לבצע שיחות דרך מספר גישה מוגדר.
בעת ביצוע השיחה, המערכת מזהה את המתקשר לפי סוג הרשאתו ומאפשרת לו לבצע את השיחה באחת משתי דרכים:
CallBack – ניתוק השיחה וביצוע חיוג חוזר למתקשר דרך מרכזיית החברה.
CallThrough – הרשאה לביצוע השיחה, כלומר הקצאת קו יוצא דרך מרכזיית החברה.

מערכת ה- CallBack ו- CallThrough מעניקות את האפשרויות הבאות:
חיוג חוזר למנוי לפי מספר הטלפון ממנו התקשר, המוכר במערכת | קישור מנוי מחייג למנוי מבוקש דרך המערכת ומרכזיית החברה | אפשרות חיוג למנויים בארץ ו/או בחו”ל על פי הרשאות | אפשרות חיוג מחו”ל למנויים בארץ על פי הרשאות | ממשק למערכת הקיימת בחברה | שליטה מרחוק | הפקדת דו”חות

מנהל המערכת יהיה רשאי לשנות פרטים, להוסיף ולגרוע מנויים מן המערכת, לנהל את מספרי הטלפון המורשים/בלתי-מורשים להשתמש במערכת, וכן להפיק דו”חות שונים המוגדרים מראש בממשק WEB.

מצב חשבון StarVas


מערכת מצב-חשבון היא מערכת IVR המאפשרת ללקוחות החברה לקבל באמצעות הטלפון, ללא מעורבות אנשי מרכזיה ושירות, מידע אישי, לדוגמא:
1. מידע אודות מצב חשבון או מידע אודות חשבונית.
2. מידע אודות דקות או כל מידע טבלאי אחר שיוגדר ע”י הלקוח.
המידע המבוקש מתקבל מבסיס הנתונים של החברה, ומועבר ללקוח באמצעות מערכת Client-Server המקשרת בין בסיס הנתונים למערכת ה-IVR.
השירות ניתן להפעלה על ידי הלקוח בשני אופנים – הקשות על מקשי הטלפון או דיבור – כאשר כל אחד מאופני השימוש מופעל על ידי חיוג למספר גישה שונה. במידה והלקוח פנה למערכת זיהוי הדיבור והמערכת לא זיהתה את תוכן דבריו, יועבר הלקוח לשימוש בהקשות. המערכת אף תומכת בארבע שפות – עברית, אנגלית, רוסית וערבית – כאשר הגישה לכל שפה מתבצעת דרך מספר חיוג שונה. כאשר מתקבל המידע המבוקש מבסיס הנתונים, הוא מושמע ללקוח בשפה אותה בחר דרך מערכת ה-IVR.

ספר טלפונים קולי StarVas


מטרת ספר הטלפונים הקולי היא לספק מספר גישה אחד לארגון, דרכו יתאפשר לעובדי, ספקי ולקוחות הארגון, לומר בקול טבעי את היעד הנחוץ להם ולהיות מופנים ישירות לאדם או למחלקה המבוקשים, ללא מעורבות אנשי שירות ומרכזיה. השימוש במערכת ספר הטלפונים הקולי הופך את התקשורת אל הארגון ובתוכו, ליעילה יותר וידידותית למשתמש, וחוסך בכח אדם המנתב את השיחות כיום.

מערכת אזעקת כוננים StarVas


מערכת אזעקת הכוננים נועדה לשפר ולייעל את מערך האזעקה של כוננים ובעלי תפקידים בשעת חירום, ולאפשר הפצה סימולטנית של הודעות למספר רב של אנשים באמצעות טלפון, SMS, דואר אלקטרוני ואיתורית, הן בעיתות חירום והן בעיתות שגרה. בעיתות חירום, בהן יש להזעיק בעת ובעונה אחת מספר רב של אנשים, למסור הנחיות לפעולה וליידע את בעלי התפקידים לגבי המתרחש, גורם הזמן הוא בעל חשיבות מכרעת. מערכת אזעקת הכוננים של CallTech מתוכננת כך, שביצוע פעילות האזעקה והעברת המידע תתבצע ביעילות ובמהירות המירבית, המערכת מאפשרת להזין מראש את פרטי הכוננים ובעלי התפקידים, ולהגדיר הודעות ומסרים מראש למקרים חוזרים או צפויים, ובלחיצה אחת לחייג למספר רב של נמענים בו-זמנית, ולהעביר לכולם את המסרים הנדרשים

חייגן StarVas


החייגן מאפשר לבצע חיוגים יזומים לקהל מטרה מוגדר אשר נגזר מתוך מסד נתונים חיצוני או פנימי. רשומות החיוג נטענות למערכת כקובץ באמצעות ממשק ומאוגדות לישות לוגית הנקראת “קמפיין”. ניתן להפעיל מספר קמפיינים בו זמנית ולבצע הגדרות שונות לכל קמפיין התורמות למיקסום משאבי המערכת. בנוסף, המערכת מספקת סטטיסטיקות לגבי תוצאות החיוגים בקמפיין

This post is also available in: אנגלית